Location : Home > S > S-8340A60AFT-T2-G
S-8340A60AFT-T2-G
Share on FacebookShare on Facebook
S-8340A60AFT-T2-G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
S-8340A60AFT-T2-G DC/DC Switching Controllers 600kHz 6.0V step-up sw reg PWM shutdown 30,000 Seiko Instruments 2102+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
S-8340A60AFT-T2-G 8-TSSOP (0.173 4.40mm Width) 13317 SEIKO 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
S-8340A60AFT-T2-G DC/DC Switching Controllers 600kHz 6.0V step-up sw reg PWM shutdown 30,000 Seiko Instruments 2102+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
S-8340A60AFT-T2-G ROHS 84210 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.
S-8340A60AFT-T2-G 8-TSSOP (0.173, 4.40mm Width) 6680 SEIKO 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
S-8340A60AFT-T2-G DC/DC Switching Controllers 600kHz 6.0V step-up sw reg PWM shutdown 30,000 Seiko Instruments 2102+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com