Location : Home > S > S-812C41AY-B2-U
S-812C41AY-B2-U
Share on FacebookShare on Facebook
S-812C41AY-B2-U distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
S-812C41AY-B2-U Low Dropout Regulators - LDO 4.1V 1.0uA 2.0 30,000 Seiko Instruments 2102+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
350-10-161-01-609101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 31 Positions Header, Unshrouded Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
350-10-161-01-609101 Preci-Dip 157460 2016+ CONN HDR 31POS 0.200 T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
350-10-161-01-609101 Preci-Dip 298930 2016+ CONN HDR 31POS 0.200 T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0022282316 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 31 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold