Location : Home > S > S-8002-12-R
S-8002-12-R
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
295-111-1REC4-24424-1 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
295-111-1REC4-24424-1 SensataTec 95000 2017+ CIRCUITBREAKERMAG-HYDRLEVER K.D.H. Group (Asia) Limited
JLM-1-1RLS5R-30264-226 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
0225005.MXUP Circuit Protection Fuses FUSE GLASS 5A 125VAC 2AG
IAL111-1-41-5.00-01 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
IAL111-1-41-5.00-01 IC 40870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5531066 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRMMAG 4A 250VAC 80VDC