Location : Home > R > RWR82S1600FSB12
RWR82S1600FSB12
Share on FacebookShare on Facebook
RWR82S1600FSB12 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767143104G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 100K OHM 14SOIC
767143104G Distributor 181710 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
767143104G IC 38410 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
CRASN20K0F1K05TA Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 2 RES MULT OHM 0606
OD123J Resistors Through Hole Resistors RES 12K OHM 1/4W 5% AXIAL