Location : Home > R > RWR82S13R3FRB12
RWR82S13R3FRB12
Share on FacebookShare on Facebook
RWR82S13R3FRB12 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RC1608F2742CS Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 27.4K OHM 1% 1/10W 0603
RC1608F2742CS In.Stock 150000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
RC1608F2742CS ROHSPb 205050 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RC1608F2742CS SAMSUNG 3343 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
743C083331JTR Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 4 RES 330 OHM 2008
743C083331JTR CTS Resistor Products 1350900 2015+ RES ARRAY 330 OHM 4 RES 2008 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
743C083331JTR Electronics 27691 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
743C083331JTR IC 59890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
766161822G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 15 RES 8.2K OHM 16SOIC
766161822G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 8.2Kohms 16Pin 2 Bussed Global Thunder Electronics Co.,Ltd
766161822G CTS Resistor Products 773800 2015+ RES ARRAY 8.2K OHM 15 RES 16SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
766161822G CTS Resistor Products 773800 2015+ RES ARRAY 8.2K OHM 15 RES 16SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com