Location : Home > R > RWR81S16R2FMRSL
RWR81S16R2FMRSL
Share on FacebookShare on Facebook
RWR81S16R2FMRSL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ERJ-S14F2430U Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 243 OHM 1% 1/2W 1210
ERJ-S14F2430U ROHSPb 298500 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
766161391G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 15 RES 390 OHM 16SOIC
766161391G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 390ohms 16Pin 2 Bussed Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com