Location : Home > R > RWR81NR100FSB12
RWR81NR100FSB12
Share on FacebookShare on Facebook
RWR81NR100FSB12 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RMCF0201JT2K70 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 2.7K OHM 5% 1/20W 0201
RMCF0201JT2K70 IC 58870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RMCF0201JT2K70 NEW 98590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
77061123 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 5 RES 12K OHM 6SIP
77061123 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 12Kohms 6Pin 2 Bussed SIMEN Electronics Co.,Ltd
77061123 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 12Kohms 6Pin 2 Bussed PXT Direct Electronics Co.,Ltd
77061123 CTS Resistor Products 1210500 2015+ RES ARRAY 12K OHM 5 RES 6SIP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com