Location : Home > R > RWR80S10R0DRRSL
RWR80S10R0DRRSL
Share on FacebookShare on Facebook
RWR80S10R0DRRSL distributors
RC0201FR-0712K1L Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 12.1K OHM 1% 1/20W 0201
RC0201FR-0712K1L NEW 97710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RC0201FR-0712K1L Yageo 814100 NEW RoHS RES SMD 12.1K OHM 1 1/20W 0201 FindCores Electronics Inc.
770101512P Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 9 RES 5.1K OHM 10SIP
770101512P CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 5.1Kohms 10Pin 2 Bussed Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
770101512P CTS Resistor Products 889600 2015+ RES ARRAY 5.1K OHM 9 RES 10SIP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com