Location : Home > R > RWR80N1151FSB12
RWR80N1151FSB12
Share on FacebookShare on Facebook
RWR80N1151FSB12 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RC0805FR-071K65L Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 1.65K OHM 1% 1/8W 0805
PFC-W1206LF-03-1004-B Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 1M OHM 0.1% 1/3W 1206
PFC-W1206LF-03-1004-B IRC 80000 2012+ Thin Film Resistors - SMD 1.0M .1 25ppm Power Agency Co.,Ltd
PFC-W1206LF-03-1004-B IRCINC(ADV 20000 2016+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
PFC-W1206LF-03-1004-B IRCINC(ADV 30000 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
RC0603FR-07510RL Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 510 OHM 1% 1/10W 0603
RC0603FR-07510RL Yageo 850000 2016 603 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
RC1608F4991CS Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 4.99K OHM 1% 1/10W 0603
RC1608F4991CS In.Stock 150000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
RC1608F4991CS ROHSPb 205050 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
OY123K Resistors Through Hole Resistors RES 12K OHM 2W 10% AXIAL
OY123K Ohmite 800,000 2015+ Ceramic Composition Resistors 2watt 12K 10 enkaite Electronics Co., Ltd
OY123K Ohmite 799500 1537+ RES 12K OHM 2W 10 AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.