Location : Home > R > RW2S0CB1R00JT
RW2S0CB1R00JT
Share on FacebookShare on Facebook
RW2S0CB1R00JT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RW2S0CB1R00JT Originalnew 215810 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RW2S0CB1R00JT Wirewound Resistors - SMD 2watt 1ohm 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RW2S0CB1R00JT RES SMD 1 OHM 5 2W J LEAD 895600 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RW2S0CB1R00JT RES SMD 1 OHM 5 2W J LEAD 885600 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RW2S0CB1R00JT Wirewound Resistors - SMD 2watt 1ohm 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd