Location : Home > R > RW2S0CB1R00JE
RW2S0CB1R00JE
Share on FacebookShare on Facebook
RW2S0CB1R00JE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RW2S0CB1R00JE Wirewound Resistors - SMD 2watt 1ohm 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RW2S0CB1R00JE RES SMD 1 OHM 5 2W J LEAD 890200 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com