Location : Home > R > RW2R0DA1R00JET
RW2R0DA1R00JET
Share on FacebookShare on Facebook
RW2R0DA1R00JET distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RW2R0DA1R00JET Wirewound Resistors - SMD 2watt 1ohm 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RW2R0DA1R00JET RES SMD 1 OHM 5 2W J LEAD 603800 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RW2R0DA1R00JET RES SMD 1 OHM 5 2W J LEAD 593800 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RW2R0DA1R00JET Wirewound Resistors - SMD 2watt 1ohm 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd