Location : Home > R > RW2-2409D/H2/B
RW2-2409D/H2/B
Share on FacebookShare on Facebook
RW2-2409D/H2/B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GLD150-48 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 48V 150W
GLD150-48 IC 40560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GLD150-48 NEW 78070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
REC3-4812SRW/H6/C/SMD-R Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 3W 36-72VIN 12VOUT
RG2012N-121-P-T1 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 120 OHM 0.02% 1/8W 0805
RG2012N-121-P-T1 Susumu 504600 1532+ RES SMD 120 OHM 0.02 1/8W 0805 Alphatek Technology Limited
RG2012N-121-P-T1 Susumu 599800 2015+ RES SMD 120 OHM 0.02 1/8W 0805 RENXIM Electronics Co.,Ltd.
RG2012N-121-P-T1 Susumu 609800 17+/18+ RES SMD 120 OHM 0.02 1/8W 0805 FindCores Electronics Co.,Ltd.
REC10-4815SRWZ/H2/A/M/SMD-R Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 10W 48VIN 15VOUT
2961435 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VAC Coil Through Hole
2961435 785241 13+ fenyang electronics co.,ltd
2961435 Phoenix Contact 87550 1525+ RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 24V Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
2961435 Phoenix Contact 87550 1525+ RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 24V Renxim Technology Limited. sales@renxim.com