Location : Home > R > RW1S0BA1R00J
RW1S0BA1R00J
Share on FacebookShare on Facebook
RW1S0BA1R00J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RW1S0BA1R00J Wirewound Resistors - SMD 1watt 1ohm 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
RW1S0BA1R00J RES POWER 1.00 OHM 1W 5 SMT 6000 Ohmite 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RW1S0BA1R00J RES SMD 1 OHM 5 1W J LEAD 1253900 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com