Location : Home > R > RW1C015UNT2R
RW1C015UNT2R
Share on FacebookShare on Facebook
RW1C015UNT2R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RW1C015UNT2R WEMT6 45000 ROHM N/A INSTOCK SHENZHEN BAQI IT CO., LTD.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-04H-64-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM L-TAB T412
ATS-19D-181-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM R-TAB T412
DMN3026LVTQ-13 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 6.6A TSOT26
PLY17BS1023R0A2B Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 3A
PLY17BS1023R0A2B 456879 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
PLY17BS1023R0A2B 456879 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
PLY17BS1023R0A2B NEW 98570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V5618C Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK ALUM ANOD
V5618C IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V5618C NEW 88730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS622-4-02 Filters Common Mode Chokes 15¦ÌH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 4A (Typ) DCR 30 mOhm (Typ)
RS622-4-02 854679 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
RS622-4-02 Schaffner EMC Inc 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
RS622-4-02 Schaffner EMC Inc 8000 2012+ CHOKE DIFFERENTIAL 15UH 4A VERT Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com