Location : Home > R > RTW483R2
RTW483R2
Share on FacebookShare on Facebook
RTW483R2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RTW483R2 POWER SUPPLY IND 48V 3.2A 154W 8000 TDK-LAMBDA AMERICAS INC 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com