Location : Home > R > RTW283R6C
RTW283R6C
Share on FacebookShare on Facebook
RTW283R6C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RTW283R6C POWER SUPPLY IND 28V 3.6A 101W 8000 TDK-LAMBDA AMERICAS INC 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com