Location : Home > R > RTW128R4C
RTW128R4C
Share on FacebookShare on Facebook
RTW128R4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RTW128R4C POWER SUPPLY IND 12V 8.4A 101W 8000 TDK-LAMBDA AMERICAS INC 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com