Location : Home > R > RTO050F47R00JTE1
RTO050F47R00JTE1
Share on FacebookShare on Facebook
RTO050F47R00JTE1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RTO050F47R00JTE1 RES 47 OHM 50W 5 TO220 804900 Vishay Sfernice 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RTO050F47R00JTE1 Thick Film Resistors - Through Hole 50W 47ohm 5 Learn More 800,000 Vishay/Sfernice 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
RTO050F47R00JTE1 Thick Film Resistors - Through Hole 50W 47ohm 5 Learn More 800,000 Vishay/Sfernice 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RTO050F47R00JTE1 RES 47 OHM 50W 5 TO220 1556100 Vishay Sfernice 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com