Location : Home > R > RTO020F22R00JTE3
RTO020F22R00JTE3
Share on FacebookShare on Facebook
RTO020F22R00JTE3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RTO020F22R00JTE3 IN STOCK 45568 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
RTO020F22R00JTE3 RES 22 OHM 20W 5 TO220 805800 Vishay Sfernice 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RTO020F22R00JTE3 Thick Film Resistors - Through Hole 20watts 22ohms 5 NON-STANDARD Lear 800,000 Vishay/Sfernice 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
RTO020F22R00JTE3 Thick Film Resistors - Through Hole 20watts 22ohms 5 NON-STANDARD Lear 800,000 Vishay/Sfernice 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com