Location : Home > R > RTD-2409/HP
RTD-2409/HP
Share on FacebookShare on Facebook
RTD-2409/HP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TSW-133-17-T-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 66 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
TSW-133-17-T-D IC 58750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TSW-133-17-T-D NEW 98390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TSW-133-17-T-D Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN HEADER 66POS .100 DUAL TIN EKT Electronics Co., Ltd
TSW-133-17-T-D Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN HEADER 66POS .100 DUAL TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
ISL91133IIPZ-T Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Regulators Boost Switching Regulator IC Positive Programmable 3.15V 1 Output 2.3A 16-UFBGA, WLCSP
ISL91133IIPZ-T IC 58870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ISL91133IIPZ-T NEW 78170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MIC2211-FNYML-TR Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - Linear Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 1.5V, 2.85V 150mA, 300mA 10-MLF? (3x3)
B62110A4025X22 Magnetics - Transformer, Inductor Components Ferrite Cores FERRITE CORES
B62110A4025X22 epcos 1000 2012+ DIP JIQI electronic corp
B62110A4025X22 IC 40570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B62110A4025X22 NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MT4HTF3264HY-40EB4 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MT4HTF3264HY-40EB4 Micron 57 12+ 200-SODIMM General Electronics Co.,Ltd
MT4HTF3264HY-40EB4 Micron 7,000 12+ 200-SODIMM SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
MT4HTF3264HY-40EB4 NEW 97490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
850-10953-AC Networking Solutions Miscellaneous IMEDIA CHASSIS FOR IMCV CNVRTR
LZ1-00R602-0000 Optoelectronics Infrared, UV, Visible Emitters Infrared (IR) Emitter 850nm 3.2V 1.2A 90¡ã 4-SMD, No Lead Exposed Pad
LZ1-00R602-0000 IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LZ1-00R602-0000 NEW 87690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NX7537BF-AA-AZ Optoelectronics Laser Diodes Laser Diode 1550nm 120mW Module, 4 Lead, Single Mode Fiber
NX7537BF-AA-AZ IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NX7537BF-AA-AZ NEW 88110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CLV1L-FKB-CJ1N1E1BB7B3B3 Optoelectronics LED Indication - Discrete Red, Green, Blue (RGB) 622nm Red, 529nm Green, 469nm Blue LED Indication - Discrete 2V Red, 3.2V Green, 3.2V Blue 4-LCC (J-Lead)
XMLEZW-02-0000-0B0PT530F Optoelectronics LED Lighting - White LED Lighting EasyWhite?, XLamp? XM-L White, Warm 3000K 4-Step MacAdam Ellipse 6V 700mA 115¡ã 2-SMD, No Lead, Exposed Pad
XMLEZW-02-0000-0B0PT530F Cree Inc 6700 12+ 2-SMD No Lead Evergreen Electronics Co.,Ltd
5500207805F Optoelectronics LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs LED Circuit Board Indicator Single Green 2.1V 30mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Through Hole, Right Angle
5861105005F Optoelectronics LEDs - Lamp Replacements LED Lamp Replacement Blue Midget Flange 28V T - 1 3/4
19381357M Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Blue 24V 14mA Round with Flat Top
19381357M Visual Communications Company 10000 n/a LED INDICATOR 16MM W/BEZEL Hongkong Inductors Limited