Location : Home > R > RT8009-12GJ5
RT8009-12GJ5
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for RT8009-12GJ5 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
RT8009-12GJ5 RICHTEKIC SOT23-.. IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
RT8009-12GJ5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT8009-12GJ5 1.25MHz, 600mA, High Efficiency PWM Step-Down DC/DC Converter 10000 RICHTEK 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
RT8009-12GJ5 S/N 6000 RT 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
RT8009-12GJ5 14+ 18546 14+ new & original BIKEIC (HK) ELECTRONICS CO.,LTD
RT8009-12GJ5 SOT23-5 32188 RICHTEK 2012+ Hong Kong Chaoxinic Limited
RT8009-12GJ5 IC REG BUCK SYNC 1.2V TSOT23-5 89190 Richtek USA Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Ronxim Components Ltd.
RT8009-12GJ5 1.25MHz, 600mA, High Efficiency PWM Step-Down DC/DC Converter 10000 RICHTEK 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
RT8009-12GJ5 SOT23-5 50000 RT 14+ Protec Engineering (S) Pte Ltd protec@vip.163.com
RT8009-12GJ5 IC BUCK SYNC 1.2V 0.6A TSOT23-5 5000 International Rectifier 2016+ New parts and Stock On Hand EKT Electronics Co., Ltd
RT8009-12GJ5 IC REG BUCK SYNC 1.2V TSOT23-5 57569 Richtek USA Inc 15+ HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RT8009-12GJ5 IC REG BUCK SYNC 1.2V TSOT23-5 89190 Richtek USA Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com