Location : Home > R > RT3G-302B1003
RT3G-302B1003
Share on FacebookShare on Facebook
RT3G-302B1003 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
802-80-046-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 46 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
802-80-046-10-001101 IC 56470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
802-80-046-10-001101 Preci-Dip 147270 2016+ CONN HDR 46POS 0.100 T/H Unitronix Electronics Limited
802-80-046-10-001101 Preci-Dip 299090 2016+ CONN HDR 46POS 0.100 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
350-80-153-00-106101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 53 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
350-80-153-00-106101 Preci-Dip 157180 2016+ CONN HDR 53POS 0.100 SMD TIN Unitronix Electronics Limited
350-80-153-00-106101 Preci-Dip 298170 2016+ CONN HDR 53POS 0.100 SMD TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com