Location : Home > R > RT1206FRE0773K2L
RT1206FRE0773K2L
Share on FacebookShare on Facebook
RT1206FRE0773K2L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT1206FRE0773K2L Thin Film Resistors - SMD 1/4W 73.2K ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RT1206FRE0773K2L RES 73.2K OHM 1/8W 1 SMD 1206 15000 Yageo 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RT1206FRE0773K2L RES SMD 73.2K OHM 1 1/4W 1206 775300 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RT1206FRE0773K2L RES SMD 73.2K OHM 1 1/4W 1206 885300 Yageo 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.