Location : Home > R > RT1206FRE0742R2L
RT1206FRE0742R2L
Share on FacebookShare on Facebook
RT1206FRE0742R2L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT1206FRE0742R2L RES 42.2 OHM 1/8W 1 SMD 1206 14844 Yageo 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RT1206FRE0742R2L Thin Film Resistors - SMD 1/4W 42.2 ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RT1206FRE0742R2L RES SMD 42.2 OHM 1 1/4W 1206 789800 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RT1206FRE0742R2L RES SMD 42.2 OHM 1 1/4W 1206 899800 Yageo 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.