Location : Home > R > RT1206FRE073K3L
RT1206FRE073K3L
Share on FacebookShare on Facebook
RT1206FRE073K3L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT1206FRE073K3L RES 3.30K OHM 1/8W 1 SMD 1206 16346 Yageo 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RT1206FRE073K3L 854679 13+ stock Starkey Technology (H.K) Co.,Ltd
RT1206FRE073K3L 1206-2 850000 Yageo 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
RT1206FRE073K3L Thin Film Resistors - SMD 1/4W 3.3K ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com