Location : Home > R > RT1206FRE0710RL
RT1206FRE0710RL
Share on FacebookShare on Facebook
RT1206FRE0710RL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT1206FRE0710RL RES 10.0 OHM 1/8W 1 SMD 1206 16426 Yageo 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RT1206FRE0710RL 854679 13+ stock Starkey Technology (H.K) Co.,Ltd
RT1206FRE0710RL Thin Film Resistors - SMD 1/4W 10 ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com