Location : Home > R > RT1206DRE074K99L
RT1206DRE074K99L
Share on FacebookShare on Facebook
RT1206DRE074K99L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT1206DRE074K99L Thin Film Resistors - SMD 1/4W 4.99K ohm .5 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RT1206DRE074K99L RES SMD 4.99K OHM 0.5 1/4W 1206 1531300 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RT1206DRE074K99L RES SMD 4.99K OHM 0.5 1/4W 1206 895000 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RT1206DRE074K99L RES SMD 4.99K OHM 0.5 1/4W 1206 905000 Yageo 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.