Location : Home > R > RT1206DRD07365KL
RT1206DRD07365KL
Share on FacebookShare on Facebook
RT1206DRD07365KL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT1206DRD07365KL Thin Film Resistors - SMD 1/4W 365K ohm .5 25ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
RT1206DRD07365KL RES SMD 365K OHM 0.5 1/4W 1206 696400 Yageo NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RT1206DRD07365KL RES SMD 365K OHM 0.5 1/4W 1206 591200 Yageo 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RT1206DRD07365KL RES 365K OHM 1/8W .5 SMD 1206 1000 Yageo 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor