Location : Home > R > RT1206BRE0730KL
RT1206BRE0730KL
Share on FacebookShare on Facebook
RT1206BRE0730KL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT1206BRE0730KL RES SMD 30K OHM 0.1 1/4W 1206 1339200 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RT1206BRE0730KL RES SMD 30K OHM 0.1 1/4W 1206 703900 Yageo NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RT1206BRE0730KL RES 30.0K OHM 1/8W .1 SMD 1206 5,000 Yageo 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RT1206BRE0730KL Thin Film Resistors - SMD 1/4W 30K ohm .1 50ppm 800,000 Yageo 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RT1206BRE0730KL 15+ 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RT1206BRE0730KL Originalnew 215810 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RT1206BRE0730KL Thin Film Resistors - SMD 1/4W 30K ohm .1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com