Location : Home > R > RT1206BRD0775KL
RT1206BRD0775KL
Share on FacebookShare on Facebook
RT1206BRD0775KL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT1206BRD0775KL RES SMD 75K OHM 0.1 1/4W 1206 1300800 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RT1206BRD0775KL RES SMD 75K OHM 0.1 1/4W 1206 683800 Yageo NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RT1206BRD0775KL RES 75.0K OHM 1/8W .1 SMD 1206 8,886 Yageo 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RT1206BRD0775KL Thin Film Resistors - SMD 1/4W 75K ohm .1 25ppm 800,000 Yageo 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RT1206BRD0775KL 15+ 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RT1206BRD0775KL Originalnew 215810 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RT1206BRD0775KL Thin Film Resistors - SMD 1/4W 75K ohm .1 25ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com