Location : Home > R > RT1206BRD07649RL
RT1206BRD07649RL
Share on FacebookShare on Facebook
RT1206BRD07649RL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT1206BRD07649RL Thin Film Resistors - SMD 1/4W 649 ohm .1 25ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RT1206BRD07649RL RES SMD 649 OHM 0.1 1/4W 1206 686400 Yageo NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RT1206BRD07649RL Thin Film Resistors - SMD 1/4W 649 ohm .1 25ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
RT1206BRD07649RL RES SMD 649 OHM 0.1 1/4W 1206 1303400 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com