Location : Home > R > RT1206BRD07523KL
RT1206BRD07523KL
Share on FacebookShare on Facebook
RT1206BRD07523KL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT1206BRD07523KL Thin Film Resistors - SMD 1/4W 523K ohm .1 25ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RT1206BRD07523KL RES SMD 523K OHM 0.1 1/4W 1206 1308000 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RT1206BRD07523KL RES SMD 523K OHM 0.1 1/4W 1206 691000 Yageo NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RT1206BRD07523KL RES 523K OHM 1/8W .1 SMD 1206 6,000 Yageo 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RT1206BRD07523KL Thin Film Resistors - SMD 1/4W 523K ohm .1 25ppm 800,000 Yageo 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd