Location : Home > R > RT1206BRD0742R2L
RT1206BRD0742R2L
Share on FacebookShare on Facebook
RT1206BRD0742R2L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT1206BRD0742R2L RES SMD 42.2 OHM 0.1 1/4W 1206 1312600 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RT1206BRD0742R2L RES SMD 42.2 OHM 0.1 1/4W 1206 695600 Yageo NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RT1206BRD0742R2L RES 42.2 OHM 1/8W .1 SMD 1206 5,930 Yageo 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RT1206BRD0742R2L Thin Film Resistors - SMD 1/4W 42.2 ohm .1 25ppm 800,000 Yageo 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RT1206BRD0742R2L 15+ 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RT1206BRD0742R2L Thin Film Resistors - SMD 1/4W 42.2 ohm .1 25ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com