Location : Home > R > RT1206BRD0737R4L
RT1206BRD0737R4L
Share on FacebookShare on Facebook
RT1206BRD0737R4L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT1206BRD0737R4L Thin Film Resistors - SMD 1/4W 37.4 ohm .1 25ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RT1206BRD0737R4L RES SMD 37.4 OHM 0.1 1/4W 1206 699200 Yageo NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RT1206BRD0737R4L RES SMD 37.4 OHM 0.1 1/4W 1206 594000 Yageo 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RT1206BRD0737R4L 15+ 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RT1206BRD0737R4L Thin Film Resistors - SMD 1/4W 37.4 ohm .1 25ppm 800,000 Yageo 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd