Location : Home > R > RT1206BRD0732R4L
RT1206BRD0732R4L
Share on FacebookShare on Facebook
RT1206BRD0732R4L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT1206BRD0732R4L RES SMD 32.4 OHM 0.1 1/4W 1206 701900 Yageo NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RT1206BRD0732R4L RES 32.4 OHM 1/8W .1 SMD 1206 8,000 Yageo 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RT1206BRD0732R4L Thin Film Resistors - SMD 1/4W 32.4 ohm .1 25ppm 800,000 Yageo 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RT1206BRD0732R4L 15+ 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RT1206BRD0732R4L RES SMD 32.4 OHM 0.1 1/4W 1206 1318900 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited