Location : Home > R > RT1206BRD0723K7L
RT1206BRD0723K7L
Share on FacebookShare on Facebook
RT1206BRD0723K7L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT1206BRD0723K7L RES SMD 23.7K OHM 0.1 1/4W 1206 709600 Yageo NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RT1206BRD0723K7L RES SMD 23.7K OHM 0.1 1/4W 1206 604400 Yageo 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RT1206BRD0723K7L 15+ 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RT1206BRD0723K7L Thin Film Resistors - SMD 1/4W 23.7K ohm .1 25ppm 800,000 Yageo 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RT1206BRD0723K7L Thin Film Resistors - SMD 1/4W 23.7K ohm .1 25ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com