Location : Home > R > RT0805FRE0768R1L
RT0805FRE0768R1L
Share on FacebookShare on Facebook
RT0805FRE0768R1L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0805FRE0768R1L 0805-2 850000 Yageo 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
RT0805FRE0768R1L Thin Film Resistors - SMD 1/8W 68.1 ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RT0805FRE0768R1L RES SMD 68.1 OHM 1 1/8W 0805 691400 Yageo 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RT0805FRE0768R1L RES SMD 68.1 OHM 1 1/8W 0805 1229400 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com