Location : Home > R > RT0805FRE0759KL
RT0805FRE0759KL
Share on FacebookShare on Facebook
RT0805FRE0759KL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0805FRE0759KL Thin Film Resistors - SMD 1/8W 59K ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RT0805FRE0759KL RES SMD 59K OHM 1 1/8W 0805 695500 Yageo 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RT0805FRE0759KL RES SMD 59K OHM 1 1/8W 0805 1233500 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RT0805FRE0759KL RES SMD 59K OHM 1 1/8W 0805 585500 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com