Location : Home > R > RT0805FRE0746K4L
RT0805FRE0746K4L
Share on FacebookShare on Facebook
RT0805FRE0746K4L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0805FRE0746K4L Originalnew 20000 Yageo 2014+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
RT0805FRE0746K4L Thin Film Resistors - SMD 1/8W 46.4K ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RT0805FRE0746K4L RES SMD 46.4K OHM 1 1/8W 0805 701900 Yageo 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RT0805FRE0746K4L RES SMD 46.4K OHM 1 1/8W 0805 1239900 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com