Location : Home > R > RT0805DRE0710KL
RT0805DRE0710KL
Share on FacebookShare on Facebook
RT0805DRE0710KL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0805DRE0710KL RES SMD 10K OHM 0.5 1/8W 0805 1513000 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RT0805DRE0710KL RES 10.0K OHM 1/8W .5 SMD 0805 18690 Yageo 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RT0805DRE0710KL RES SMD 10K OHM 0.5 1/8W 0805 878000 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RT0805DRE0710KL 854679 13+ stock Starkey Technology (H.K) Co.,Ltd
RT0805DRE0710KL 0805-2 850000 Yageo 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
RT0805DRE0710KL Originalnew 20000 Yageo 2014+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
RT0805DRE0710KL Thin Film Resistors - SMD 1/8W 10K ohm .5 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com