Location : Home > R > RT0805DRD07274RL
RT0805DRD07274RL
Share on FacebookShare on Facebook
RT0805DRD07274RL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0805DRD07274RL Thin Film Resistors - SMD 1/8W 274 ohm .5 25ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
RT0805DRD07274RL Thin Film Resistors - SMD 1/8W 274 ohm .5 25ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
RT0805DRD07274RL Thin Film Resistors - SMD 1/8W 274 ohm .5 25ppm 800,000 Yageo 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RT0805DRD07274RL RES SMD 274 OHM 0.5 1/8W 0805 807400 Yageo 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RT0805DRD07274RL RES SMD 274 OHM 0.5 1/8W 0805 807400 Yageo NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.