Location : Home > R > RT0805DRD071K24L
RT0805DRD071K24L
Share on FacebookShare on Facebook
RT0805DRD071K24L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0805DRD071K24L RES SMD 1.24K OHM 0.5 1/8W 0805 480900 Yageo 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RT0805DRD071K24L Thin Film Resistors - SMD 1/8W 1.24K ohm .5 25ppm 800,000 Yageo 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RT0805DRD071K24L RES SMD 1.24K OHM 0.5 1/8W 0805 586100 Yageo NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RT0805DRD071K24L RES SMD 1.24K OHM 0.5 1/8W 0805 1203100 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RT0805DRD071K24L Thin Film Resistors - SMD 1/8W 1.24K ohm .5 25ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com