Location : Home > R > RT0805DRD0710KL
RT0805DRD0710KL
Share on FacebookShare on Facebook
RT0805DRD0710KL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0805DRD0710KL 854679 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
RT0805DRD0710KL RES SMD 10K OHM 0.5 1/8W 0805 889500 Yageo NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RT0805DRD0710KL Thin Film Resistors - SMD 1/8W 10K ohm .5 25ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
RT0805DRD0710KL 805 850000 Yageo 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
RT0805DRD0710KL Thin Film Resistors - SMD 1/8W 10K ohm .5 25ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com