Location : Home > R > RT0805BRD0782KL
RT0805BRD0782KL
Share on FacebookShare on Facebook
RT0805BRD0782KL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0805BRD0782KL Thin Film Resistors - SMD 1/8W 82K ohm .1 25ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
RT0805BRD0782KL Thin Film Resistors - SMD 1/8W 82K ohm .1 25ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
RT0805BRD0782KL Thin Film Resistors - SMD 1/8W 82K ohm .1 25ppm 800,000 Yageo 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RT0805BRD0782KL RES SMD 82K OHM 0.1 1/8W 0805 615700 Yageo 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RT0805BRD0782KL RES SMD 82K OHM 0.1 1/8W 0805 615700 Yageo NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RT0805BRD0782KL ROHS 205050 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RT0805BRD0782KL Thin Film Resistors - SMD 1/8W 82K ohm .1 25ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com