Location : Home > R > RT0805BRD0718K2L
RT0805BRD0718K2L
Share on FacebookShare on Facebook
RT0805BRD0718K2L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0805BRD0718K2L RES SMD 18.2K OHM 0.1 1/8W 0805 1231700 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RT0805BRD0718K2L RES SMD 18.2K OHM 0.1 1/8W 0805 571700 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RT0805BRD0718K2L Thin Film Resistors - SMD 1/8W 18.2K ohm .1 25ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com