Location : Home > R > RT0805BRC0710KL
RT0805BRC0710KL
Share on FacebookShare on Facebook
RT0805BRC0710KL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0805BRC0710KL RES SMD 10K OHM 0.1 1/8W 0805 579100 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RT0805BRC0710KL 805 28000 Yageo 15-16+ Originalstock ERAI Sale Development
RT0805BRC0710KL 805 850000 Yageo 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5-2176093-8 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 40.2K OHM 0.1% 1/4W 0805
5-2176093-8 IC 56740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-2176093-8 TE Connectivity AMP Connectors 1521700 2015+ RES SMD 40.2K OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-2176093-8 TE Connectivity AMP Connectors 791500 1534+ RES SMD 40.2K OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
5-2176093-8 TE Connectivity AMP Connectors 886700 2015+ RES SMD 40.2K OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com