Location : Home > R > RT0603FRE075K49L
RT0603FRE075K49L
Share on FacebookShare on Facebook
RT0603FRE075K49L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0603FRE075K49L RES SMD 5.49K OHM 1 1/10W 0603 877900 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RT0603FRE075K49L RES SMD 5.49K OHM 1 1/10W 0603 882700 Yageo 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RT0603FRE075K49L Thin Film Resistors - SMD 1/10W 5.49K ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd