Location : Home > R > RT0603FRE07487RL
RT0603FRE07487RL
Share on FacebookShare on Facebook
RT0603FRE07487RL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0603FRE07487RL RES SMD 487 OHM 1 1/10W 0603 887500 Yageo 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RT0603FRE07487RL Thin Film Resistors - SMD 1/10W 487 ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd