Location : Home > R > RT0603FRE072K8L
RT0603FRE072K8L
Share on FacebookShare on Facebook
RT0603FRE072K8L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0603FRE072K8L RES SMD 2.8K OHM 1 1/10W 0603 897900 Yageo 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RT0603FRE072K8L Thin Film Resistors - SMD 1/10W 2.8K ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd